| Arapalea_alexandru_1996 a întrebat:

ma jucam minecraft pe un server public si constuiam ceva pe servar era cam mare avm multe chesti si terenuri si de odata mi-a aparut banned THE BAN HAMMER HAS SPOKEN si nu stiu de la ce si de ce imi poate zice cineva cum sa repar sau cum sa nu mai fac
( am minecraftul cumparat )

1 răspuns:
| Zangetsu a răspuns:

Pai trebuie sa stii adresa serverului, de exemplu: mc.alphacs.ro
apoi cauti pe google site-ul comunitatii, de exemplu alphacs.ro, apoi cauti sectiunea pentru serverul respectiv si faci cerere de unban.