| Cenarx a întrebat:

Mdea salut TPU!winking ok am o problema la CS: jucam pe un server si idntr-o data ma scoate din server si imi zice conexiune incheiata. apoi am intrat pe alt server si mi-a mers. a doua oara cand am intrat pe acelasi server m-a scos din cs si mi-a dat eroare... eh pe scurt daca intru pe un server orice server, a doua oaracand vreau sa intru pe el imi da eroaresi ma scoate din CS? stiti ce are si ce as putea sa fac?big grin

1 răspuns:
| PepsiTwist1 a răspuns:

Cauza este semnalul internetului sau din cauza calculatorului. (funda)?winking