| Michaela89 a întrebat:

Am auzit ca poti avea 2 placi video la laptop. Daca am Intel HD Graphics, pot instala si Nvidia? Ideea este ca majoritatea jocurilor mi se misca sacadat, insa la alti colegi de-ai mei, care detin laptop cu performanta mai scazuta (am 6gb RAM, 2.3 Ghz), jocurile nici macar nu se blocheaza. O parere?

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Daca acel laptop nu are placa dedicata adica nVIDIA sau amd(ati) nu ai cum sa ai 2 placi. Pt jocuri. probabil tu ai doar Intel hd adica placa integrata care nu e pentru gaming.
concluzie-> ALTU!

| xSence a răspuns:

Fa update la toate driverele pentru ultima versiune.

| Michaela89 explică (pentru xSence):

Am facut deja asta.