| Adryan67 a întrebat:

am luat de curand un telefon Samsung C3300K, si mam jucat un joc 5 min, m-am plictisit si l-am sters, de atunci cand instalez jocuri uitati ce mi se intampla, imi zice asa:
1)Instalare (DA/NU) - DA
2)Aplicate nesigură Descarcați? (DA/NU) - DA
Si momentul prost...
3)Fișierul JAR descărcat este incorect.
De atunci nu merge nici un fel de joc, am caytat pe google:
1.Games for Samsung C3300K
2.Games for resolution 240X320
Si diferite siteuri:
1-Gameloft
2-Mobile9
3-Amtelefon
Etc...etc... dar nici unul nu se potriveste, va rog din suflet sa imi raspundeti cine stie, si sa nu ziceti de nr *#52828378# caci am incercat multe acolo dar tot asta imi zice, ma rog daca e ceva important de explicat sa imi explicati si de el dar va rog mult. sad Dau funda mare si frumoasa.

3 răspunsuri:
| Trackerist a răspuns:

Dupa mine cred ca ai o problema cu softul daca tot nu iti merge, incearca sa il resetezi cumva sau sa ii schimbi softul, cine stie poate merge.

| Adryan67 explică (pentru Trackerist):

Stiu ca intrebarea e stupida, dar nu prea stiu cun, e primul meu telefon cu toutchscreen poti sa-mi explici? sad

| Mihailboy99 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema cauta pe net ce rezolutie apoi cauta pe net,,, jocuri java samnsung c3300k pus rezolutia,,, si vezi daca merge.
Sper ca te-am ajutat.