| rexy a întrebat:

Am un samsung GT c3300k champ si cand descarc jocuri imi da "fisier JAR descarcat incorect", imi poate spune cineva ce pot face pentru a putea descarca? Multumesc!

2 răspunsuri:
| angelynho7 a răspuns:

Problema aceasta o am si eu, telefonul meu find nou cumparat din magazin, problema mea e ca e virusat de la prea multe aplicatii si jocuri... si nu stiu ce ia-si putea face.

| Adryan67 a răspuns:

Telefonul e la mana a 2 a sau e nou? ca s-ar putea sa fie virusat daca e la mana a 2 a.