| TheBoyTheCool24 a întrebat:

am o intrebare :
Asi vrea si eu niste programe de filmat exemplu game cam , fraps de astea pentru filmat jocuri.
Dar nu vreau sa aiba lag , daca ma puteti ajuta cu un raspuns eu voi da o funda celui ce imi da un program foarte bun .
Daca stie cineva ceva va rog frumos vreau raspunsuri
cel mai bun raspuns va primi o :
FUNDA aurie winking

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Au laga ca ai calculatorul prea slab, nu ai ce sa faci. eventual sa reduci rezolutia la care filmezi.

| TheBoyTheCool24 explică:

Eu vreau orice program de filmat doar sa aiba optiune pauza va rog eu frumos daca stiti vreun program raspundetim

| AlexBubu a răspuns:

HyperCam ti`l sfatuiesc cel putin mie imi merge fara lag si este ff bun