| Lepca_Alexandru_1987 a întrebat:

Hey,TPU! Am o problema cu PC-ul.Deci il deschid ma joc pe el vreo 30-60 min. apoi incepe sa bazaie asa vreo 10 min apoi nu mai bazaie! Ca sa il opresc di nbazait trebuie sa-l misc asa putin tare! Dar nu imi da restart nimic rau doar bazaie! Apropo, langa luminita verde de la spate mi se aprinde una rosie si sclipeste incontinuu! Ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| lascuiulian92 a răspuns:

Il stergi inauntri de praf, eventual il duci undeva la un service deoarece coolerele acelea trag mai greu ca nu mai au pasta de aia care sa le ajute sa se invarta mai usor. Asa ele trag greu, de la praf in special.

5 răspunsuri:
| lascuiulian92 a răspuns:

De la coolere se aude bazaitul ala. Ai praf pe vreunu din ele sau ceva se incinge prea tare si tot asa bazaie.

| Lepca_Alexandru_1987 explică (pentru lascuiulian92):

Si ce ar trebui sa fac?

| lascuiulian92 a răspuns (pentru Lepca_Alexandru_1987):

Il stergi inauntri de praf, eventual il duci undeva la un service deoarece coolerele acelea trag mai greu ca nu mai au pasta de aia care sa le ajute sa se invarta mai usor. Asa ele trag greu, de la praf in special.

| Tyler22 a răspuns:

Luminitele alea din spate sunt de la net si in ceea ce priveste bazaitul pune-l pe un suport sau te duci cu el la service ca o fi avand el ceva

| FilipAndonie1990 a răspuns:

Buna.Am avut si eu probleme d-astea.E ori din cauza hard-ului, ori pc-ul are peste 4 ani

| Lepca_Alexandru_1987 explică (pentru FilipAndonie1990):

Ohhohooo il am din 2007! ASta inseamna de vreo 5 ani!