| SkryPer a întrebat:

am și eu o mica problema in legătură cu Fortnite, va rog sa îmi spuneți tot ce pot face pentru a ridica numărul de FPS-uri.
Și încă un lucru, de obicei când sar din Bus, nu mi se incarca harta și trebuie să aștept puțin până se dansează, ceva soluții?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Verifica/incearca diverse versiuni de drivere, fa un reinstall/o optimizare/curatare a sistemului de operare, verifica temperaturile si curata pc-ul, gandeste-te la un upgrade (verifica hdd cu hdd sentinel sa vezi daca asta te-mpiedica) ssd si niste rami sa mearga pe dual channel sa fie mai ok, gandeste-te la ideea de overclock.
Ca sa iti cresti fps-urile, clar, din prima alta placa video mult mai buna te-ajuta, daca vrei/te-ajuta si sursa si ai buget.
Sau incerci idei de genul (optimizare sistem)
https://www.youtube.com/watch?v=Y4IZRFPyZgE&t=6s

| SkryPer explică (pentru CM7YRE):

Ok mersi!

| CM7YRE a răspuns (pentru SkryPer):

Cu placere. Daca ai buget si vrei sfaturi, idei, da-mi mesaj.