| Corneanu_Elena_1953 a întrebat:

Am un Huawei P9 Lite 2017 care are 16 GB. La vara voi pleca in vacanta in Bulgaria si nu prea am spatiu sa fac multe poze. As vrea sa-mi iau un card de memorie. Exista si cu 256 GB adica as vrea mai mult spatiu. Daca imi iau il pot baga singura in telefon? Sau trebuie sa gasesc pe cineva priceput? Ce carduri sunt cele mai bune?

1 răspuns:
| DragonSlayerDxD a răspuns:

Poti sa pui si de 256gb fara probleme doar ca pretul pentru unul este putin pre piperat pentru niste poze eu iti recomand unul de maxim 64gb care o sa iti ajunga pentru poze si niste filmulete