| Gaby405 a întrebat:

Am un laptop de la Toshiba cu plac video dedicată de la AMD cu memorie dedicată de 1GB si 6 GB ram (la memorie toată pentru placa video îmi arată 3 GB sau 4). Cu toate astea Outlast 1 se mișca destul de rău, cred ca are maxim 30 FPS, ce i.as putea face pentru a creste FPS. urile? Ce as putea face pentru ca jocurile să ruleze mai smooth?
Menționez ca procesorul este un i5 (am uitat exact câți GHz are dar pe undeva pe la 2, 25 GHz) quad core.
Funda!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Placa Amd are doar 1 gb. Placa integrata iti ia din RAM-ul obisnuit. Cel mai probabil cand intrii in joc il deschide cu olaca integrata. Inxearca sa faci un update la driverul de la amd.

| Gaby405 explică (pentru Wr3nch):

Are ultima versiune instalata