| Emu13 a întrebat:

As vrea sa stiu cu cate FPS o sa imi mearga League of Legends, CS GO, Minecraft, Euro Truck Simulator 2 si GTA V cu aceasta placa video http://www.pcgarage.ro/......3-128-bit/ combinata cu 8 RAM si cu acest procesor : AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processore 5600+ 2.81 GHz?

Răspuns Câştigător
| laurentiu80 a răspuns:

LoL, CS GO, ETS2 iti va merge cam undeva de la 40 fps pana in 80, te trage in jos procesorul care este foarte vechi. GTA 5, se va misca foarte greu 10 -15 fps.

| Emu13 explică (pentru laurentiu80):

Cu graficile pe High o sa imi mearga cu 40 fps?big grin

| laurentiu80 a răspuns (pentru Emu13):

La LoL si la Minecraft da, mai putin la CS GO si la ETS 2.