| bDaniel a întrebat:

Va rog frumos cine stie sa ma ajute am instalat de curand un windows nou vreau sa va spun ca nu imi merge un joc care mergea foarte bine pe windowsul pe care il aveam pana sa il instalez din nou... Ma rog, sa trecem la subiect. cand vreau sa ma joc un joc imi da urmatoarea eroare : Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and syste, configeration then try again. Stiu ca trebuie sa schimb grafica (cum v-am spus si mai sus jocul mergea foarte bine pe windowsul vechi) daca stiti de unde sa schimb grafica plz sa imi spuna cineva va dau funda big grin va rog din suflet!

3 răspunsuri:
| regeleromaniei a răspuns:

Problema e compabilitatea, cred incearca sa ii dai al 2-lea click si sa dai la setari, si sa dai run in compatibility mode for... si alegi windowsul precedent. incearca asa! Si tot acolo ai run in 640x480 screen resolution! Succes!

| Dani_Barosanu_1998 a răspuns:

Instaleza din nou windosu care la avut

| bDaniel explică (pentru Dani_Barosanu_1998):

Imi pare rau sa iti spun dar tot windowsul ala este big grin alta idee mai ai?