| Andytzza a întrebat:

Cine joacă imvu şi stie alte metode de a face credite înafară de metodele cu conturi sau cu pets. Vreun site ceva? Dau Fundă+Vot happy

4 răspunsuri:
| Consumptive a răspuns:

Pai poti incerca cu ofertele: http://www.imvu.com/offers/ [Daca iti ascunzi ip-ul, apar mai multe] sau varianta cu produsele: http://www.imvu.com/peer_review/...daca stau sa ma gandesc mai e si cea cu myyearbook in care transferi credite in imvu de pe site... poti transfera cate 500 la 24 de ore.

| Andytzza explică:

Ish nu merge metodele tale. Ce PROSTii!

| Consumptive a răspuns (pentru Andytzza):

N-are cum sa nu mearga, eu cu astea fac zilnic. La cea cu ofertele ba descarci programul x si iti da de la 600 pana la 2000, depinde de programul respectiv, sau iti cere sa vizionezi nu stiu ce filmulet si iti da 40 de credite, sa joci jocuri si depinde si la alea ce sume au.
Iar la produse intri, dai "View in 3D", apoi daca produsul nu are nicio problema bifezi casuta in dreptul careia scrie "No issues - product meets IMVU Virtual Goods Policy." si dai "Submit Vote" ca sa primesti 5 credite(asta e cea mai tampita, pentru ca iti cam piere tot cheful pana faci 25000... dar de mers, merge!).

| Andytzza explică:

Ish dămi numele tău de imvu. şi vb acolo:*