| TheKittyCatGirl a întrebat:

Deci am windows 7 si vreau sa sterg o prostie de toolbar dar nu merge. Se numeste Smileys we love toolbars si spune ca nu am dreptul de a o sterge chiar daca sunt administratorul de pe laptop. Spune: Administratorul de sistem a setat politici pentru a impiedica aceasta instalare. Ce sa ii fac? Nu vreau sa imi formatez laptopul.

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Sunt 2 variante.
prima ar fi sa opresti aplicatia din task manager, si apoi sa o stergi.
a doua varianta e sa cauti pe net o aplicatie care sterge fortat fisierele.
uite aici ce folosesc si eu
http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml

programul asta de care zici tu, fie e deschis, fie atunci cand s-a instalat s-a configurat ca un program important.