| Maria_Daniela_Popescu_2000 a întrebat:

Eu va roog sa imi dati provocari! Cele mai tari primesc Funda! Abonati-vă la canalul meu de Youtube " Maria Daniela" daca nu va da cautati Maria Daniela introducerea. Provocarile voastre vor aparea in urmatorul video!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici este un site de intrebari, nu un site de promovare. Ai inteles? Fa-ti promovare altundeva.

| Maria_Daniela_Popescu_2000 explică (pentru anonim_4396):

Eu am incerut provocari! da? nu te baga unde nu iti fierbe oala fac ce vreau, daca TPU mi-a acceptat intrebarea nu te baga, in plus putea sa imi stearga intrebarea daca era un continut neplacut!

| Maria_Daniela_Popescu_2000 explică:

Va roog imi dati si abonati_va la canalul meu