| Katakito a întrebat:

In legatura cu jocul IMVU, vroiam sa stiu ce trebuie sa cumpar (denumirea) ca sa pot sa cresc in inaltime.Am inteles ceva de "eleven". As dori denumirea completa va rog mult! Funda cine raspunde primul corect.

Răspuns Câştigător
| Consumptive a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi un avatar. Avatarul este de marimi diferite.Acestea sunt in ordine crescatoare:tiny, regular, tall, huge si giga.
Le poti gasi pe la "actions"...pot costa si 300 sau daca vrei unele mai performante, cu mai multe animatii si asa mai departe, pot ajunge si pe la 5000 de credite sau chiar de la 10000 in sus.
Uite unde poti gasi:
http://www.imvu.com/shop/web_search.php?manufacturers_id=14963386 - acestea sunt de la VistaAnimations, iar acestea: http://www.imvu.com/......search.php - sunt de la TheAvatarFactory.
Cauti pe-acolo(sunt amestecate cele feminine cu cele masculine, lucru care iti da putine batai de cap), le incerci si il cumperi pe cel care iti place.
Mentionez ca poti gasi si mai ieftine, eu ti-am dat doar doua exemple.

1 răspuns:
| Sim0nikaaa a răspuns:

Broaska Dilieeee>big grin