| Aries a întrebat:

Am 19 ani si as dori sa stiu daca mai pot creste in inaltime.Am 1.68 si doresc sa mai cresc cativa cm. Vreau sa stiu doar daca o sa mai cresc putin...nu vreau raspunsuri gen, fa-ti o radiografie la oase. Vreau doar pareri.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Diiiiaaaa a răspuns:

Cu siguranta vei mai creste vreo 2-3 cm

4 răspunsuri:
| Alexandra_7889 a răspuns:

Hei buna
depinde daca esti fata sau baiat daca esti baiat nu cred ca o sa mai cresti poate doar 1 cm 2 dar daca esti fata pana la 22 de ani mai este timp si cred ca poti creste eu am 15 ani si 1.70winking si nu vreau sa mai cresc adica macar pana la 1.80 dar tot e mult laughing
si conteaza si daca ai parintii inalti sau mai scunziwinking
take care

| BrunetteClaudia a răspuns:

Ai putea sa te apuci de basket.
si nu inteleg de ce iti doresti sa cresti.
eu nu am nici 16 ani si am 1, 80.
laughing si o sa mai cresc.si nu mai vreau sad

| Victoria_8725 a răspuns:

Nu...
Doar pana la 15 ani sau 18... :*
Funda?!

| Ştrumf_3960 a răspuns:

Nu vei mai creste cine-stie-ce, dar nu dispera! Esentele tari se tin in sticlute mici!