| Cristinel_Cristi_1997 a întrebat:

joc top eleven si de ceva vreme se incarca greu jocul,inaine se incarca repede dar acum nu stiu ce are am scanat calculatorul si nu am gasit niciun virus, ce credeti ca are?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai descarcat altceva intre timp,nu ti-a placut,si ai dezinstalat, dar tot a ramas ceva din ce ai descarcat si asta ingreuneaza calculatorul, am spus si in alte intrebari, curatati discul de erori, file goale, cockies-uri etc.