| BeYourSelf7 a întrebat:

Salut..nu stiu din ce cauza dar imi merge foarte greu calculatorul cand dezarhivez ceva sau cand instalez vreun joc/program. Culmea e ca pana acum nu facea asa..Am scanat tot pc'ul cu malwarebytes(pro full) si nu mi-a gasit niciun virus, am luat dll fixer(full) si am fixat toate erorile, pana la urma am lasat pc'ul o noapte intreaga pornit sa mi se defragmenteze hardul..nimic n-a mers..are cineva idee de ce face asa? Si nu, nu e pc racheta dar la ce il folosesc eu mi-e de ajuns.[Procesor 2.4 overclock 3400/2GB Ram/Ati Radeon HD 3450]

1 răspuns:
| alexmovila a răspuns:

Am doar 3 solutii:
1.Curata-l de praf(in interior) si daca merge tot asa mergi la pasul 2
2.Reformateaza si instaleaza un alt windows(7 daca lucrezi cu el, XP daca te joci pe pc)
3. Daca nu o mers primi 2 pasi, arunca-l pe geam si i-ati altul...big grin