| DeNeCuM a întrebat:

M-am apucat de stream, dar desigur ca sunt incepator. Si intrebarea mea este: cum pun un buton de donatii si cum fac sa am cont... Adica unde intra acei bani. Cu cat mai Explicit cu atat mai bine. Stiu ca e legat de PayPal, dar vreau detalii fiindca nu ma descurc... FUNDA

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Daca abia te-ai apucat si nu esti in stare sa te descurci cu asta, fii tu sigur ca nu se va ingramadi nimeni sa iti doneze nimic.