| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am si eu o problema. Vreau sa imi fac si eu un buton de Paypal de donatii pentru un blog, ca sa strang bani pentru o interventie. Chestia este ca nu stiu cum se face, ma ajuta cineva? este o suma destul de mare 72, 500 euro si as dori sa cateva detalii, cum as putea strange aceasta suma, prin ce mijloace. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| horseey a răspuns:

Https://www.paypal.com/webapps/mpp/logos-buttons Ai aici toti pasii, doar apasa "Get Code".

| anonim_4396 explică (pentru horseey):

Mersi mult!

| horseey a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere, daca raspunsul meu te-a ajutat imi poti acorda funda.

| anonim_4396 explică (pentru horseey):

Sorry, am uitat. laughing