| MariusDk23 a întrebat:

Hey, TPU.
Mai demult am jucat minecraft tekkit iar acum am intrat cu update la client si au aparut 2 feluri de tekkit, classic si lite, intrebarea mea este, care este diferenta din ele?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Anonimul3315 a răspuns:

Sall. Diferenta e ca ca pe clasic is cam 41 de moduri si e pe vers 1.2.5. Lite are 61 de moduri si e pe vers 1.4.7. Acuma vreau sa te intreb ceva. Tie iti merge tekkit lite? Mie imi da ecran alb.

| Wanker a răspuns (pentru Anonimul3315):

Si mie imi apare ecran alb, dar nu stiu de ce.

| MariusDk23 explică (pentru Anonimul3315):

Nu, am incercat sa intru de mai multe ori dar nu mergea mai nou de cand s-a stricat clientul cracked numai stiu ce sa cred.