| NebunuBebi a întrebat:

Va rog ajutati-ma me-am cumparat gta 5. cand incerc sa o instalez imi scrie data error(cyclic redundancy check) dc?

Răspuns Câştigător
| takemyword a răspuns:

Cand primesti eroarea, cand introduci unul dintre DVD-uri? Presupun ca e luat pe DVD-uri, ca in cazul in care e pe Steam sau alta forma de distributie digitala n-ar trebui sa ai nicio problema din asta.

| NebunuBebi explică (pentru takemyword):

Da,
l-am luat de pe eMAG.
e de la mine sau e de la joc?

| takemyword a răspuns (pentru NebunuBebi):

Verifica sa nu aiba zgarieturi DVD-urile. Copieaza fisierele.cab de pe DVD-ul ce iti face probleme la tine in calculator, si cand iti cere discul respectiv, foloseste copia. Asta ar trebui sa rezolve problema, e destul de des intalnita, si nu e de la tine. Succes.