| Didyshor29 a întrebat:

Nu stiu daca am ales bine categoria..Deci folosesc Mozilla Firefox si nu imi apar toate caracterele pe facebook si twitter, de exemplu daca sunt anumite emoticoane sau silabe japoneze imi apar niste casute cu cifre in ele.Ce program trebuie sa instalez ca sa mearga? T_T Dau fundita! ♥

4 răspunsuri:
| Planta55 a răspuns:

Foloseste MAxthon, ca nu vei mai avea probleme atunci, succes!

| gogυ a răspuns:

In control panel, trebuie sa faci ca aici; http://www.youtube.com/watch?v=gWTEJZwwalQ

| Alexuka_Alexandra_1998 a răspuns:

Incearca Opera mini sau Google Chrome

| Didyshor29 explică (pentru Alexuka_Alexandra_1998):

Am incercat si cu Google Chrome.