| TheCraftingHero a întrebat:

Poate cineva sa-mi recomande niste Jocuri care sa se poat juca cu controller si sa-mi mearga pe placa video NVIDIA GT 610 si procesor Intel Core 2 Duo CPU E8400 @3. 00GHz 3.00 GHz si 4GB RAM DDR3?
P.S. Placa video are 4GB VRAM si 2GB Dedicated VRAM si e mai buna decat pare, imi merge Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 in 30 FPS (ar merge in mai multe FPS dar nu e bine optimizat jocul si limita e 30 FPS)

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iata cateva :
Resident Evil 4 si 5
resident evil revelation 1
Call of Duty1, 2 si 3
Dead Space 1 si 2
Test Drive Unlimited 1 (TDU1)
Bafta!