| ClassyAsFuck a întrebat:

Hey TPU!(scuzati dacă am gresit categoria_

Am un LG Optimus L3 si eu, aveam parolă la telefon.Un prieten mi-a luat telefonul si a incercat de prea multe ori modelul(Pentru ca nu il stia...). Acum imi apare sa introduc contul de GMail dar eu l-am uitatcrying.As vrea sa dau reset la android dar nu stiu cum.

Ajutati-ma vă rog din suflet!

4 răspunsuri:
| BuxyAmstaff a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa mergi la un service daca nu stii sa il repari
In al doilea rand, cei de la service ti-l pot trimite la Bucuresti(iti vine inapoi reparat in 5 zile lucratoare) sau ti-l pot repara ei pe loc sau sa astepit 24 ore big grin Sper ca te-am ajutat

| ClassyAsFuck explică (pentru BuxyAmstaff):

Am astepat 1 lună..nu s-a făcut.

In rest s-ar putea să mă duc la un service.

| BuxyAmstaff a răspuns (pentru ClassyAsFuck):

Pai tocmai asta spuneam si eustraight face

| ClassyAsFuck explică (pentru BuxyAmstaff):

MDa!