| ricoset a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, am o tableta Smailo Web Energy 7, android 4.0.4 si mi-am uitat patternul, si l-am introdus de mai multe ori gresit si acum imi da sa ma conectez cu contul de gmail ca sa se deblocheze tableta. am incercat sa intru in recovery mode si sa-i dau soft reset, dar nu reusesc nicicum sa intru in recovery mode...va rog ajutati-ma, nu stiu ce sa mai fac cu ea. ..scuzati categoria.

1 răspuns:
| valentin0127 a răspuns:

Du-te la "Orange shop" si zii problema ta... eu am facut asa mereuwinking