| ricoset a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, am o tableta Smailo Web Energy 7, android 4.0.4 si mi-am uitat patternul, si l-am introdus de mai multe ori gresit si acum imi da sa ma conectez cu contul de gmail ca sa se deblocheze tableta. am incercat sa intru in recovery mode si sa-i dau soft reset, dar nu reusesc nicicum sa intru in recovery mode...va rog ajutati-ma, nu stiu ce sa mai fac cu ea. dau fundita! ...scuzati va rog categoria dar nu stiu ce sa ma fac cu ea

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Trebuie sa-i faci un hard reset:
http://www.youtube.com/watch?v=PT2CwF_GW0A

| Georgescu_Florin_1990 a răspuns (pentru CM7YRE):

Salut! La mine ramane blocata in ecranul cu "ANDROID"; Nu reusesc sa fac hard reset; am incercat toate combinatiile de taste si nu vrea. Daca ai idee ce ar fi spune-mi si mie te rog! Merci!

| ricoset explică (pentru Georgescu_Florin_1990):

Nu i-am dat de cap.

| Georgescu_Florin_1990 a răspuns:

Salut! Ai reusit sa faci hard reset? La mine ramane blocata in screen-ul cu android si trebuie sa fac acelasi lucru dar nu merge; am incercat toate combinatiile de taste si nu vrea. Daca ai reusit, spune-mi si mie te rog! Merci anticipat!