| mg112mada a întrebat:

Hey,TPU! URGENTA!
Va rog sa-mi spuneti si mie cum dezinstalez motorul de cautare WINAMP si cum fac ca atunci cand deschid pagina de internet sa-mi dea direct google.VA ROG RASPUNDETI RAPID!
P.s:Eu am Mozila Firefox, nu Internet Explorer.

Răspuns Câştigător
| vladsoare a răspuns:

Start -> Control Panel -> Add or remove programs -> cauti winamp... -> dublu click si urmezi pasii happy
Pentru home page e simplu dar e de scris. Sa speram ca iti explica Luci.

4 răspunsuri:
| Luci1988 a răspuns:

Buna, da-mi add messenger si iti explic, Funda? happy

| Luci1988 a răspuns (pentru Luci1988):

Idul meu este fanariu_lucian

| mg112mada explică:

Multumesc tuturor! Acum mai am o problema! Am dezinstalat si instalat Mozila, si s-a rezolvat.Dar acum nu mai am sonor.Ce trebuie sa fac! Va rog sa ma ajutati! URGENT!

| vladsoare a răspuns (pentru mg112mada):

Instalezi driverul audio pentru modelul placii de baza pe care o detii.
PS: Nu e normal sa iti "dispara" sunetul asa dintr`odata!