| mariaWoW a întrebat:

Este posibil ca atunci cand deschid mozila sa imi apara motorul de cautare google in loc de mozila?
Daca da va rog sa imi spuneti ce trebuie sa fac.
Funda+2 voturi bune.

6 răspunsuri:
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Da, cauta la setari, trebuie sa iti arate o casuta cu pagina de start.

| dracu14 a răspuns:

Am imrpesia ca tu confunzi browserul cu un motor de cautare, google chrome-browser, google.com-motor de cautare

| 8mariastar a răspuns:

Da dai pe bara de sus la tools butonul de langa Help/Ajutor apesi pe tools si selectezi ultima optiune:options dai pe ea si o sa-ti apara o fereastra dai sus pe fereastra general si mai jos scria Home Page unde e un spatiu unde scrii motorul de cautar google:http://www.google.com/ iar apoi dai ok jos si inchizi mozila si o deschizi din nou si va aparea motorul de cautare google. funda?

| armygirl a răspuns:

Da, trebiue sa reinstalezi mozila

| deepinlovewithyou a răspuns:

Buna!
Este posibil. Daca vrei sa fie la loc, te duci la Unelte -> Optiuni -> si-ti va aparea o casuta unde vei putea schimba pagina de start.
Succes!

| Gygs a răspuns:

Tools->Options->General->Homepage "www.google.ro"