| NuConteazaCineSunt a întrebat:

As dori parerile voastre. Mi s-a stricat telefonul mobil (adica eu am facut ceva gresit, si s-a stricat inauntru si nu se mai poate repara). Ma gandeam sa imi iau un telefon cu touch-screen, LG T310, dar nu stiu cat de bun e. Adica tine mult, este bun? Intreb deoarece am auzit ca telefoanele cu touch-screen tin doar un an, sau putin mai mult. Si nu vreau sa il am pe un an, il vreau pe mai multi. Vreau parerile voastre! Multumesc mult! O seara buna!

Răspuns Câştigător
| PuCcaBuaiiiiii a răspuns:

Eu iti zic doar atat...nu`ti lua Lgwinking. Sunt cele mai praf.Cel mai bine daca vrei un telefon cu touch pe care sa-l ai mult timp cumpara`ti Nokia x3...are si touch si taste love struck. Sper ca iti voi fi de folos:X

3 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt explică:

PuCca, cat costa un Nokia X3?

| PuCcaBuaiiiiii a răspuns:

59 de Euro pe Orangewinking

| LRO a răspuns:

Da LG chiar e praf.la touch cel mai bun este Samsung si Sony, Nokia cat de cat...