| SpedyKid a întrebat:

Vreau sa achizitionez un sistem bun de gaming. As prefera un laptop,deoarece in vacante nu prea sunt tot timpul acasa, si as vrea sa pot sa ma joc daca sunt plecat undeva.
Am gasit ceva interesant care zic eu ca e destul de fain--》Laptop Gaming Asus G750JY-T4036D cu procesor Intel® Core™ i7-4710HQ 2.50GHz, Haswell™, 17.3", Full HD, 24GB, 1TB + 2 x 128GB SSD, Blu-Ray, nVidia GeForce GTX 980M 8GB, Free DOS, Black. Pareri? Va rula jocurile cele mai noi la grafici ultra?

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

E super laptopul, acum nu stiu daca o sa fie toate pe ultra deorece pe pc nu se prea mai optimizeaza bine jocurile asa ca oricat ai avea tot degeaba. Dar o sa iti mearga jocurile pe high timp de 2-3 ani poate si mai mult

3 răspunsuri:
| Solutionistul a răspuns:

Salut Speedy! Am doua sugestii pentru tine. Doua laptop-uri super bune la un super pret. Asta e primul Laptop Gaming Asus G750JS-T4214D cu procesor Intel® Core� i7-4710HQ 2.50GHz, Haswell�, 17, 3 sau Laptop Gaming Asus G551JM-CN112D cu procesor Intel® Core� i7-4710HQ 2.50GHz, Haswell�, 15.6 P.S. Eu l-as alege CLAR pe primul!

| SpedyKid explică:

+Solutionistul mersi pentru sugestii.

| SpedyKid explică:

+IseeVoices asa gen de raspuns asteptam.