| GalaxyLion a întrebat:

Hey! Va rog nu raspundeti urat. Vreau si eu sa imi iau un laptop sa fie Asus, placa video nVIDIA gtx geforce 950 daca se poate, sa aiba Intel core macar i3 sau i7 sau i5 (nu conteaza ce Intel dar unul dintre astea 3). Pentru ca vreau sa imi iau Rise Of The Tomb Raider si vreau sa mearga pe acest laptop. Sa nu se miste in frame uri sau sa imi dea eroare. Si asc vrea macar sa fie un laptop sub pretul 40 mil. Si da, inca o data fara raspunsuri urate pentru ca acel laptop imi mai trebuie pentru altceva si oricum vreau sa imi iau pentru ca imi va fi de folos. Multumesc.

3 răspunsuri:
| xRoocked a răspuns (pentru Ineys):

36 de milioane... nu merita ca nu e prea bun..mai bine faci un pc la 40 mil mult mai bun decat asta

| Ineys a răspuns (pentru xRoocked):

Daca el vrea laptop, nksf.