| PetruZMihai a întrebat:

Hey, vine Crăciunul și aș vrea să-mi iau un nou joc pentru PS4, problema e că sunt multe jocuri
Aș vrea niște recomandări pentru niște jocuri care să-mi ocupe timpul mult timp, până la FC5, sugestii?

Răspuns Câştigător
| mario366 a răspuns:

Destiny 1 sau 2 daca iti ieu bundel de dlc vei avea in jur de 20-40 ore doar pe dlc-uri iar restul jocului o sa iti ia in jur de 70 de ore non stop si tot nu o sa iti termini sa ai arme bune si etc...pe scurt e online...

| PetruZMihai explică (pentru mario366):

Am luat Ghost Recon Wildlands.

3 răspunsuri:
| Asen_Kenzores_1981 a răspuns:

Poti juca orice fifa, la cariera... poti juca shootere cum ar fi unreal tournament sau cs go... poti juca gta5 sau un joc online gen good game empire
Profita de reduceri si cumpara un joc de strategie ( age of empires 2 )