| Mihăiţă_Mircea_1999 a întrebat:

Salutare am si eu o problema la calculator. Imi tot apare la diferite programe "Winamp has stopped working" si nu ma lasa sa intru in ele, trebuie sa le dezinstalez si sa le instalez iar, daca m-ar putea ajuta cineva... multumesc.

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Dezinstalezi Winamp pentru ca are virus. Exista alte playere pentru muzica. De exemplu BS player free.
Apoi faci o scanare antivirus tot sistemul sa nu ai cumva vreun virus.
Și cum o a doua opinie nu strica, descarca de pe site-ul oficial : Norton Power Eraser. E un utilitar antivirus, nu se instaleaza.
Il descarci, il rulezi si dupa ce își face treaba il stergi de pe desktop. Nu lasa urme.
Succes