| Isty03 a întrebat:

Hi! Am o intrebare despre Metin2. :-s. Deci, de ce dupa ce descarc Metin2 nu mai merge pc-ul si trebuie reinstalat windows-ul? straight face
Ma dispera chestia asta. Cum as putea sa fac sa nu se mai intample asta? Va multumesc.

1 răspuns:
| Laurian1999 a răspuns:

Este probabil ca sistemul tau sa nu fie unul foarte performant ( zic asta pentru ca nu mi-ai dat cerintele lui ). Si e foarte probabil ca sa il ingreunezi puternic cu Metin2 si sa nu reusesti sa mai lucrezi pe calculator. Sau este probabil ca jocul sa aiba virusi. Asigura-te ca il descarci de unde trebuie si sa ai un antivirus care scaneaza si link-urile ca "Avast". Daca mi-ai da cerintele lui ar fi mai usor de dedus prolema happy