| ApocalipsaRO a întrebat:

Am Reinstalat Windows-ul si nu imi mai am Drivere-le De la Placa Video.Va rog Zice-tim ce Trebuie sa Fac! Nu imi mai Merge nici Metin2.:@@@

Răspuns Câştigător
| danutyqwe a răspuns:

Verifica marca placii, (nVIDIA sau ati/amd), intra pe siteul lor oficial si le poti descarca pe cele mai recente gratuit. Cauta in google marca placii si scrie ''driver'' dupa. happy

4 răspunsuri:
| Andy2013 a răspuns:

Reinstaleaza-ti limba romana, poate te ajuta asta happy

| ApocalipsaRO explică (pentru Andy2013):

La ce Drq!

| Andy2013 a răspuns (pentru ApocalipsaRO):

La creier prietene

| Descent_Dx_1990 a răspuns:

Daca vrei poti sa descarci driver genius profesional si iti instaleaza toate driverele necesare care lipsesc.