| TeKs2911 a întrebat:

Hi TPU! Am o problema, de exemplu: intru in Metin2Ro apoi dupa ce ies din el si incerc sa intru a doua oara imi da restart la Pc, sau daca incerc sa intru cu 2 metine imi da restart la Pc(doar la acest joc, la celelalte jocuri merge perfect)

Ce pot sa fac ca sa remediez problema ca e enervant

5 răspunsuri:
| Stephh a răspuns:

Şi mie cu RO...Păi încearcă să-l descarci încă o dată...eu n-am încercatpuppy dog eyes

| Trap a răspuns:

Este de la placa video, ca sa nu ti se mai intample trebuie sa o schimbihappy Funda?

| TeKs2911 explică (pentru Trap):

Pai da, dar numai la jocul asta, la fifa 11 nu face asa, call of duty nu imi reporneste Pc doar la Metin si doar la Metin2Ro pe alte metine merge perfect Pc`u! happy

| Trap a răspuns:

Trebuie sa schimbi placa video. Funda?

| Anonimutza1020 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie cu Metin2Energysi Metin2GXthinking