| Alin_Mihai_1998 a întrebat:

Hi, TPU!
Am revenit si eu cu o problema si sper sa ma ajutati si pe mine. sad
Folosesc un stick de internet de la RCS&RDS si cand intru cu orice browser pe site-urile: Yahoo; Facebook; Google, nu vrea sa-mi intre. Pur si simplu nu mi se incarca. Restul site-urilor merg, dar aceste site nu.
In legatura cu Youtube, nu pot vedea nici macar in videoclip de pe forumuri care e postat pe Youtube. La fel si cu Facebook si Google, cand vreau sa dau log in cu cont-ul de Google/Facebook, nu mi se incarca.
Sper sa ma ajutati si pe mine cu problema mea. (Dau si funda tongue)

2 răspunsuri:
| ZeHelp a răspuns:

Nu inteleg de ce ne intrebi pe noi, deoarece nu suntem de fata sa vedem ce ar cauza problema!
Nu-ti fie frica sa suni la RDS in legatura cu problema asta pentru ca, pana la urma, tu ii platesti!
Sa ai un paste fericit!
~ZeHelp.

| Alin_Mihai_1998 explică (pentru ZeHelp):

Hmm... Cred ca voi suna! happy
Mersi la fel! happy