| GabeN a întrebat:

Hi TPU! Cand vreau sa sterg un fisier( de exemplu bass.dll) imi da eroarea asta : Cannot delete bass:Acces is denied.Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not in use.
Trad: Nu se poate sterge bass : Acces blocat.Fii sigur ca discul nu e plin sau protejat si fisierul acela nu e pornit.HELP!

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Pai acel fisier este dintr-un joc sau program nu? Asigura-te ca acel joc sau program nu este pornit. Sau daca ai un cd in pc scoate-l.