| Cippri a întrebat:

Http://postimg.org/image/iai6wy94z/ Imi apare asta cand incerc sa dezinstallez un program ce fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da click dreapta in bara de jos intr-ul loc gol si deschide Task Manager (Manager de Activitati) Acum da click pe al doilea tab de sus de la Procese -> aici cauti procesul ASSASSIN'S CREED 3 (asc3- Ubisoft) click dreapta pe el si inchidere arbore proces. Acum poti intra in Start -> Control Panel ->Programs ->Uninstall a programs - si sa dezinstalezi jocul. Il mai poti dezinstala si cu uninstallerul din joc. Calea este -> în "C: \ Program Files \ Ubisoft \ Assassin Creed \ Uninstall.exe".

1 răspuns:
| Cippri explică:

Multumesc da sa stii ca nu gasesc ac 3 in task bar