| papaderoma a întrebat:

I-am dat cuiva ceva online in schimb la suma de 3.2 euro pe paypal, acum eu am primit chestia asta pe paypal http://imgur.com/XOvIQNX, o sa primesc banii sau e ceva teapa?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Scuza-ma dar nu am fost atent.Acolo zice ca e marcat ca si platit, deci iti vei primi banii.Banii ii vei primi, daca nu ma insel, intr-un maxim de 48 de ore.

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Este o tranzactie intre privati si este cam greu ca staff-ul de la paypal sa poata face ceva.

| papaderoma explică (pentru MskDesign):

Eu am intrebat daca o sa imi intre ceva bani in cont sau nu tongue

| MskDesign a răspuns (pentru papaderoma):

Scuza-ma dar nu am fost atent.Acolo zice ca e marcat ca si platit, deci iti vei primi banii.Banii ii vei primi, daca nu ma insel, intr-un maxim de 48 de ore.