| Sebi200a a întrebat:

Iau ban din 7 in 7 zile la cs go, joc 5 runde pe competitiv si îmi scrie vac ban, nu am jucat cu coduri sau alte nebunii, cum pot sa o rezolv? Menționez că am făcut Windows ul de la început

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Poți lua ban și din alte cauze, precum griefing, voice/chat abuse, etc.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Aia e admin ban dude

vac inseamna Valve Anti Cheat, iar daca iti iei ban de la ala se numeste ca ai ceva in computer care il provoaca, cum ar fi un cheat engine, eu mi-am luat ban la PUBG din cauza asta, cu toate ca am folosit cheat engine pentru un cu totul alt joc (off-line), iar PUBG e gaurit in ultima rautate de cheaterz angry

| Frank51 a răspuns (pentru Zuzu1991):

Deci vac ban este banul automat, nici la overwatch nu intră, atunci e clar că are coduri, nu înțeleg de ce i se pare ciudat laughing

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Frank51):

Da, cel mai probabil, chiar daca zice ca nu are

| Mirel4412 a răspuns:

Vezi ce aplicatii folosesti pe langa, uite te in task manager si vezi ce aplicatii ruleaza, si daca nu ti se par cunoscute ( atentie, cauta pe google denumirile lor ca pot sa fie sisteme de la windows.) Le dai end task.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câte un ban pe săptămână vine 4 bani pe lună. Într-un an îți cumperi înghețată.