| VladyXR a întrebat:

Imi explica cineva ce e "ASTA? era 49.99 euroi, si acum in $ e 24.99 si e foarte ieften, e un bug sau ce? ma simt fericit
http://i.imgur.com/TnsQqcU.jpg

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Simte-te, oricum e o mizerie optimizata cu picioarele. Poate ca 49.99 era o versiune cu toate alea incluse. Mie imi apare cu 49.99 EUR acuma. Te joci cumva cu vreun proxy/VPN?

| VladyXR explică (pentru KodrutZ):

49.99E e simplu, am ip STABIL, nici-un proxy vpn, ultimate edition dupa cum vezi e 34.99 $

| VladyXR explică (pentru KodrutZ):

GTA 5 era 59.99 E si e 39.99 $...wtf?

| KodrutZ a răspuns (pentru VladyXR):

Nu stiu breh, ceva e putred la tine, ca la mine apar inca in euro. Cumpara-le cit poti, in cazul asta! tongue

| VladyXR explică (pentru KodrutZ):

Like a boss man, far cry 3 mai scump si 4 e mai ieften :)) nu cred
http://i.imgur.com/qZxZJTr.jpg

| KodrutZ a răspuns (pentru VladyXR):

Lol, tare. Oricum amindoua mi s-au parut niste rahaturi. Geniale in primele 30 de minute- o ora, plictisitoare ca moartea dupa aia.