| anonim_4396 a întrebat:

Imi explica si mie cineva de ce nu pornesc Google Chrome si Firefox? Au inceput sa nu mai mearga acum vreo 4-5 luni! In tot acest timp am folosit Opera (opera si safari sunt cele care merg)! Dar acum vreau sa trec pe Chrome sau Firefox si nu pot straight face
Le-am reinstalat si tot asa! Dau click pe ele si nu se intampla nimic!

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Ai incercat si IE?

| anonim_4396 explică (pentru xFluing):

Am dezinstalat mai multe programe si acum merg! Dar oricum iti dau funda big grin

1 răspuns: