| Mihai543215 a întrebat:

Imi merg jocurile gen fifa 2012 sau spiderman web of shadows sau m stiu eu care imi cer procesor Intel dual core 2.4 sau 2.13 sau mai stiu eu ce daca am procesor 3.00 ghz?

2 răspunsuri:
| AlexDaghiu a răspuns:

Rami cat ai? Ramii si placa video conteaza cel mai mult la aceste jocuri.

| Mihai543215 explică (pentru AlexDaghiu):

Ram am 1 GB, iar placa video o sa vreau sa imi cumpar un gtx440 sau 430... depinde. De asta am intrebat, ca daca aveam placa nu mai intrebam, mi-l luam direct. Am widows xp.