| MrBrangspears a întrebat:

Imi poate explica cineva si mie cum merge treaba cu ad.fly?

Vreau sa stiu mai exact unde iti baga banii cand ai facut 10.000 de vizitatori, si daca are vreo importanta daca la name cand fac register pun un nickname si nu numele real...si daca se poate sa imi spuneti cum merge treaba mai exact ar fi de ajuns...

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Daca vrei sa primesti bani va trebui sa folosesti numele tau real. Iti baga banii intr-un cont de PayPal sau AlertPay. Cum functioneaza: tu primesti o mica suma din ce incaseaza ei, un comision, pentru spatiul de reclama care il cumpara altii.