| EUeStEEu a întrebat:

Cine mă poate ajuta cu ad.fly, va rog

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Adica?

| EUeStEEu explică (pentru LPCTSTR):

Sa ii descriu cuiva problema, cineva care se descurca cu aplicația

| LPCTSTR a răspuns (pentru EUeStEEu):

Pai scrie direct in intrebare ce vrei sa afli si, daca sunt oameni sa-ti vada intrebarea si sa mai si stie, cel mai probabil te vor ajuta.
Nu-nteleg pentru ce faceti voi munca de recrutare cand puteti sa intrebati direct.

| EUeStEEu explică (pentru LPCTSTR):

Cum poți face wiews la link-urile pe care le iei tu din adfly?

| LPCTSTR a răspuns (pentru EUeStEEu):

Adica sa te platesti singur? Nu poti, oamenii detecteaza IP-ul si dispozitivul.

| EUeStEEu explică (pentru LPCTSTR):

?