| OaieBlonda a întrebat:

Imi puteti da si mie niste jocuri la care nu ai nevoie de net? Maine plec la tara si stau acolo cateva zile si imi iau leptopul.

Dau funda love struck /

Răspuns Câştigător
| MUSIC10is10LIFE a răspuns:

Pai mai intai iti descarci niste jocuri de pe net inainte sa te duci! Descarca-ti tongueapa's Pancakeria,Papa's Frezeria,Papa's Burgeria,Papa's Pizzeria, Papa's Wingeria, Jane's Hotel, Cake Mania 2, Jewel Quest 3, Diner Dash 2, Zuma, Gta 3, Gta SanAndreas, Gta vice city, Pirate island! Sper ca te-am ajutat! Funda?:-)