| mermadia a întrebat:

Urgentza!
cum fac sa nu plec maine la tara cu ai mei? mai vreau sa stau cateva zile pentru ca duminica e sarbatoare la o manastire si trebuie neaparat sa fiu acolo!
help!

3 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Intai incearca sa-i convingi prin argumente si fara sa urli sa te lase sa stai acasa. Daca nu, nu merge, pur si simplu. Nu cred ca te vor lua pe suslaughing! Si spune-le si de ce vrei sa ramai. Ar trebui sa inteleaga. Succes!

| Zuzy a răspuns:

Spune ca ti. a venit menstrawinkinglaughing.
si iti e rau. la mine functioneazalaughing pentru ca se stie ca am niste dureri groaznice:-d Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taieti venele